תחרויות ענף קראטה מסורתי, אולימפיאדת הילדים ה-10 במכון וינגייט, 14.5.17

איגוד ישראלי לקראטה מסורתי ריכז את הקראטה באולימפיאדת הילדים והשנה התנהלו תחרויות שוטוקאן לצד תחרויות גוג´ו ריו בשיתוף ובהרמוניה. 
 
תודה רבה לכל האנשים שתרמו מזמנם ומכישרונם להצלחת האירוע:
 
תודה לסיגל ציוני המקסימה, שעזרה רבות בתפעול האירוע בזמן אמת. היה לנו לעונג שהיית איתנו, מקווים שזוהי רק ההתחלה...
 
תודה לצוות השופטים: חיים קפל, צביקה וייס - השופט הבינ"ל של האיגוד, סנסאי יוסי שור,  סנסאי אסף דקל, סנסאי ראובן שרף, איתמר ברטוב, יבגני ויינרמן, ניר אלוני, צחי סופר, בוריס קירזנר ובן וולקוביץ.
 
תודה לצוות המזכירות המצוין: יהודית פייקין, מגי סכרוב, טניה פרומן ואלונה קגן.
 
תודה מיוחדת ליהודית פייקין ולענבר רשקו על העזרה בהסעות.
 
תודה להדר אלוני ולמגי סכרוב, על התמונות המצוינות כרגיל.
 
קצת מספרים... 

אולימפיאדת הילדים השנה היתה בינ"ל, עם משלחות מסלובניה, ירדן ומדינות נוספות.
בסך הכל השתתפו באולימפיאדה כ-8000 ילדים מ-110 רשויות בישראל, בכ-30 ענפי ספורט.
 
בענף הקראטה השתתפו 170 (!) ילדים, שהשתתפו במקצי קאטה וקומיטה.
 
מבין המשתתפים 35 הם תלמידי מרכז קראטה פולג, על סניפיו. 
 
היו לא מעט ילדים שזו להם התחרות הראשונה. כל הילדים, ללא יוצא מן הכלל, הפגינו רמה טובה של קראטה ואנחנו גאים בכל אחד ואחת מכם.
 
סה"כ זכו תלמידי מרכז קראטה פולג ב-16 (!) מדליות, מתוכן 6 זהב, 6 כסף ו-4 ארד. 
 
להלן תוצאות התחרויות:

מקצי שוטוקאן 

מקצי קאטה
קאטה כחול-חום 2007 
מקום 1: זיו אלוני (ניצני עוז, מ.א. לב השרון)
מקום 2: תבור הרשקוביץ (קיסריה) 
מקום 3: אגם פאיט (פרדס חנה)
 
קאטה כחול-חום 2005-2006  
מקום 1: מיה רוקח (נתניה) 
מקום 2: איתן בן אליעזר (פרדס חנה) 
מקום 3:מיכאל שרף (פרדס חנה)
 
קאטה לבן-צהוב 2007-2008 
מקום 1: איתמר רטקביץ (פרדס חנה) 
מקום 2: מוחמד סאמי ג´בארין (אום אל פאחם) 
מקום 3:אורן פייקין (נתניה)
 
קאטה כתום 2007-2008 
מקום 1: הראל אלוני (שער אפריים, מ.א. לב השרון) 
מקום 2: סופיה לוין (נתניה)
מקום 3: רדאא מחמאד (אום אל פאחם)
 
קאטה ירוק-סגול 2006-2007 
מקום 1: אלכס קורץ (פרדס חנה)
מקום 2: עידו שניר (קיסריה)
מקום 3: גולן קופמן (תל מונד)
 
קאטה חום-שחור 2002-2003
מקום 1: גילעד רוקח (נתניה)
מקום 2: ליאם בריל (קיסריה)
מקום 3: אפק לבינזון (צור משה, מ.א. לב השרון)
 
קאטה כחול-חום 2008
מקום 1: ליאור קגן (נתניה)
מקום 2: אדהם אגברייה (אום אל פאחם)
מקום 3: דנאל פוטינצב (נתניה)
 
קאטה צהוב-כתום
מקום 1: גיא אביבי (תל אביב)
מקום 2: דן צ´ולסקי (נתניה)
מקום 3: איה קזקוב (נתניה)
 
קאטה ירוק-סגול 2008-2009
מקום 1: איתמר קורן (פרדס חנה)
מקום 2: יהלי שושן (נתניה)
מקום 3: מעתסם מחאמד (אום אל פאחם)
  
קאטה לבן-כתום 2004-2006
מקום 1: עדי בלכר (נתניה)
מקום 2: יונתן גרינשפון (פרדס חנה)
מקום 3: סיינה גל (תל אביב)
 
קאטה כתום 2003-2005 +ירוק-סגול 2002-2005
מקום 1: אחמד אגברייה (אום אל פאחם)
מקום 2: אנס מחאג´נה (אום אל פאחם)
מקום 3: עומר רייך (נתניה)
 
מקצי קרבות 
 
קרבות 2004-2006 
מקום 1: איתן דוידוב (נתניה)
מקום 2: טדי לרנר (נתניה)
מקום 3: עידו שניר (קיסריה) וגולן קופמן (תל מונד)
 
קרבות 2002-2003 
מקום 1: גילעד רוקח (נתניה)
מקום 2: איתי ויינרמן (נתניה)
מקום 3: ג´אן רוט (גרמניה)
 
קרבות 2007-2008
מקום 1: אגם פאיט (פרדס חנה)
מקום 2: יהלי שושן (נתניה)
מקום 3: תבור הרשקוביץ)

מקצי גוג´ו ריו
 
מקצי קאטה 
 
קאטה כיתה ג´ 
מקום 1: ניצן דאלי (קדימה) 
מקום 2: רון ויינגרטן (קדימה)
מקום 3: גל חיימובסקי (אבן יהודה)
 
קאטה כיתה ד´
מקום 1: עמית בודוב (מ.א. לב השרון)
מקום 2: ארז יגר (קדימה)
מקום 3: יותם סוקול (קדימה)
 
קאטה כיתה ה´
מקום 1: טל דאלי (קדימה)
מקום 2: עידו דרנג (חוף השרון)
מקום 3: יונתן אליקים (קדימה)
 
קאטה כיתה ו´
מקום 1: הראל לוי (קדימה)
מקום 2: עמרי הירש (קדימה)
מקום 3: יותם אלון (צורן)
 
קאטה כיתה ז´-ט´
מקום 1: אדר דוידוב (מ.א. חוף השרון)
מקום 2: עידו גודר (אבן יהודה)
מקום 3: הראל גרינברג (קדימה)
 
קאטה בנות
מקום 1: שירה גרינברג (קדימה)
מקום 2: אלי ישראל (קדימה)
מקום 3: רותם יגר (קדימה)
 
מקצי קרבות 
 
קרבות כיתה ג´
מקום 1: רון ויינגרטן (קדימה)
מקום 2: ניצן דאלי (קדימה)
מקום 3: יונתן יוגב (צורן)
 
קרבות כיתה ד´
מקום 1: ארז יגר (קדימה)
מקום 2: עמית בודוב (מ.א.לב השרון)
מקום 3: יותם סוקול (קדימה)
 
קרבות כיתה ה´+ו´ כתום
מקום 1: אור גואל (קדימה)
מקום 2: תום סמרה (אבן יהודה)
מקום 3: ליאם חסאן (קדימה)
 
קרבות כיתה ה´+ו´ כחול
מקום 1: הראל לוי (קדימה)
מקום 2: איתי יומטוב (קדימה)
מקום 3: סהר גפני (קדימה)
 
קרבות כיתה ז´-ט´
מקום 1: אדם דוידוב (חוף השרון)
מקום 2: איתם יצחקי (קדימה)
מקום 3: סהר גפני (קדימה)
 
 קרבות בנות
מקום 1: שירה גרינברג (קדימה)
מקום 2: מאיה סמרה (אבן יהודה)
מקום 3: ליה גרינברג (קדימה)
 
 
בחזרה לתחרויות בארץ 
בחזרה לתחרויות ואירועים













ראיון בערוץ one עם משפחת רוקח

ראיון בערוץ one עם משפחת אלוני



ברכות לסנסאי משה רוקח,
על קבלת דרגת דאן 6. 
 
ליאת רוקח היא סגנית אלופת עולם בקראטה פודוקאן במקצה קאטה נשים! 
גל פרדימן זכה במקום 4 במקצה קומיטה אישי בוגרים, בוריס קירזנר הגיע למקום 8 במקצה קאטה אישית בוגרים.
להמשך קריאה לחצו כאן 
 
10 מדליות לנבחרת ישראל ילדים באליפות אירופה בקראטה מסורתי!  פולין, 2017
לחצו כאן לצפייה בתוצאות ובתמונות 
  
גילעד רוקח ממרכז קראטה פולג אלוף עולם! 5 מדליות לנבחרת ישראל בקראטה מסורתי בהדרכת המאמן סנסאי משה רוקח - לחצו לסיקור המלא



שם

טלפון

אימייל

מסר






כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים