תחרות רצון טוב לקראת אליפות עולם לילדים בקראטה מסורתי, נתניה, 28.9.18



תחרות רצון טוב לקראת אליפות עולם לילדים בקראטה מסורתי, נתניה, 28.9.18

כחלק מההכנה של ילדי נבחרת ישראל בקראטה מסורתי לקראת אליפות עולם בליטא, קיימנו תחרות רצון טוב עם מועדון פודוקאן
אילת ואשקלון.
 
הדבר הבולט ביותר שהיה בתחרות הוא אכן הרצון הטוב ושיתוף הפעולה היוצא מן הכלל בין הקראטה המסורתי ובין מועדון הפודוקאן.
 
הילדים הפגינו קראטה מצוין, כבוד ומשמעת והיה מרגש מאוד ומשמח לראות אותם. בתחרות השתתפו ילדים מקיסריה, פרדס חנה כרכור, עין עירון, נתניה, רמת אביב, אשקלון ואילת. יישר כח לכל המשתתפים!
 
תודה רבה לשופטים בראשות השופט הראשי והבינ"ל שלנו - צביקה וייס: יבגני, איתמר, שלמה, בוריס, ניר, עמי וגילעד.
תודה לצוות המזכירות - יהודית ואוראל. 

תודה רבה להדר על העזרה הרבה כתמיד והתמונות המקסימות. לשחר הושמנד על הסטילס ולצביקה שטיינר על הוידאו.
תודה לסנסאי רומן טרסטין על שיתוף הפעולה ההדוק.
תודה למורים שעובדים קשה כל השנה - סנסאי זאזא אוקוג´בה, סנסאי ראובן שרף וסנסאי משה רוקח.
 
 התחרות התקיימה במקצים: קאטה אישית, קאטה קבוצתית ואנבו (קרב מבוים).
 
להלן התוצאות: 
 
מקצי קאטה אישית: 
 
קאטה אישית צעירים שנת 2010-2012
מקום 1: דניאל קזחקוב ( קראטה פודוקאן אילת) 
מקום 2: נעמי רוקח (מרכז קראטה פולג)
מקום 3: איליי זולוטניצקי (מרכז קראטה פולג)
 
קאטה אישית חגורות ירוקות-סגולות 2009-2010
מקום 1: גיא אביבי (מרכז קראטה רוקח, רמת אביב)
מקום 2: ירדן גל (מרכז קראטה פולג)
מקום 3:  דן צ´ולסקי (מרכז קראטה פולג)
 
קאטה אישית חגורות צהובות-כתומות 2007-2008
מקום 1: תגיר מורטוב (קראטה פודוקאן אילת)
מקום 2: סלע אלמליח (קראטה ספיריט קיסריה)
מקום 3:  מיכאלה שוורץ - נאור (מרכז קראטה רוקח, רמת אביב)
 
קאטה אישית חגורות סגולות-חומות 2007-2008
מקום 1: מיה רוקח (מרכז קראטה פולג)
מקום 2: ליאור קגן (מרכז קראטה פולג)
מקום 3:  סופיה ריזקין (קראטה פודוקאן אילת)
 
קאטה אישית חגורות ירוקות-כחולות 2006-2008
מקום 1: אורן פייקין (מרכז קראטה פולג)
מקום 2: ולדיסלבה לפובוק (קראטה פודוקאן אשקלון)
מקום 3:  יונתן גרינשפון (קראטה ספיריט פרדס חנה-כרכור)
 
קאטה אישית חגורות ירוקות סגולות 2003-2006 
מקום 1: אבלינה מוברקוב (קראטה פודוקאן אילת)
מקום 2: רות שפירו (קראטה פודוקאן אילת)
מקום 3:  סיינה גל (מרכז קראטה פולג)
קאטה אישית חגורות חומות-שחורות
מקום 1: ניקול טורקלוב (קראטה פודוקאן אילת)
מקום 2: מיה רוקח (מרכז קראטה פולג) 
מקום 3: ליה טרסטין (קראטה פודוקאן אילת)
 
מקצי קאטה קבוצתית
 
קאטה קבוצתית קבוצות גיל A+B 
מקום 1: ירדן גל - דן צ´ולסקי - ליאם זולוטניצקי 
מקום 2: גיא אביבי - שיר אלוני - נופר הושמנד 
מקום 3: נעמי רוקח - איליי זולוטניצקי - איתי אפנג´ר
 
קאטה קבוצתית קבוצות גיל C+D 
מקום 1: ניקול טורקלוב - ליה טרסטין - אבלינה מוברקוב (קראטה פודוקאן אילת)
מקום 2: מיה רוקח - שחף בן שפר - סיינה גל (מרכז קראטה פולג)
מקום 3: שגב ביטון - זיו אלוני - ליאור קגן (מרכז קראטה פולג)
 
 מקצי אנבו
 
אנבו קבוצות גיל A+B 
מקום 1: ירדן גל + גיא אביבי (מרכז קראטה פולג)
מקום 2: דן צ´ולסקי + ליאם זולוטניצקי (מרכז קראטה פולג)
מקום 3: ליאם זולוטניצקי + נופר הושמנד (מרכז קראטה פולג)
 
אנבו קבוצות גיל C+D 
מקום 1: מיה רוקח + זיו אלוני (מרכז קראטה פולג)
מקום 2: איתמר רוטקוביץ + יונתן גרינשפון (קראטה ספיריט פרדס חנה - כרכור)
מקום 3: סיינה גל  + אורן פייקין (מרכז קראטה פולג)

בחזרה לתחרויות בארץ







גילעד רוקח מקבל תעודת הוקרה מעיריית נתניה על זכייתו בתואר אלוף עולם 2018
 
 לצפייה בתמונות נוספות לחצו כאן 
 
גילעד רוקח הוא אלוף עולם במקצה פוקוגו וסגן אלוף עולם במקצה קאטה אישית!
לקריאת הכתבה ב-ynet ולסיקור התחרות לחצו כאן
 
"עוצמה נשית: בגיל 40 - ליאת היא אמא וסגנית אלופת עולם בקראטה"
לקריאת הכתבה ב- ynet וצפייה בראיונות בערוצים השונים

 
ברכות לסנסאי משה רוקח, 
על קבלת דרגת דאן 6. 
 



שם

טלפון

אימייל

מסר






כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים