ענף הקראטה באולימפיאדת הילדים ה-12, 23.5.19

 
 
זו הפעם הרביעית שאיגוד ישראלי לקראטה מסורתי מרכז את ענף הקראטה המסורתי באולימפיאדת הילדים ה-12.
 
אולימפיאדת הילדים היא הארוע הגדול ביותר שמארגן משרד התרבות והספורט, בשיתוף עם התאחדות בתי הספר לספורט בישראל, כאשר נתניה היא העיר המארחת. 
 
תודה רבה לתום גרשוביץ, רכז האולימפיאדה ולערבה, רכזת משלחת נתניה, על עזרתם הרבה בהפקת אירוע זה. 
 
תודה רבה לויקטוריה זלצברג, לתלמידות וללהקת סטודיו 3v על ההופעות המדהימות!  
 
תודה רבה  לשופטים שלנו: צביקה וייס, איתן עקירב, איתמר ברטוב, עמי שגב, סשה סחרטוב, שוקי שפאן, קריסטין קמפבל, אסף דקל, ראובן שרף, ניר אלוני, חנה שחר וגילעד רוקח. 
 
תודה רבה לעמי שגב, לסימון צ´ולסקי ולקוסטה זולוטניצקי על העזרה הרבה בארגון האולם לפני ואחרי התחרות. 
 
תודה רבה לצלמי האיגוד המוכשרים: הדר אלוני ושחר הושמנד.
 
תודה לצוות המזכירות הנאמן: ענת הושמנד ויהודית פייקין.  
 
התחרות היא יעד, מטרה שאנחנו מציבים, מתכוננים ומתכווננים לקראתה, אבל מה שבאמת חשובה אלו האימונים ה"רגילים" בדוג´ו. 
הקראטה המסורתי מלמד את כולנו איך להיות טובים יותר על הטטאמי, אבל גם איך להיות ילדים טובים יותר, אנשים טובים יותר, בחיי היומיום שלנו.
 
סנסאי ראובן שרף, סנסאי אסף דקל וסנסאי משה רוקח זכו ללמוד את הקראטה האיכותי ביותר ישירות מסנסאי נישיאמה ז"ל ומממשיך דרכו סנסאי אבי רוקח (יבדל"א), ולא פחות הרווח הוא של כולנו, התלמידים, ששלושת המאמנים האלו חזרו לישראל כדי להעביר וללמד אותנו את הקראטה המסורתי הטומן בחובו אוצר ידע עתיק יומין. 
 
להלן תוצאות אולימפיאדת הילדים ה-12, ענף קראטה מסורתי: 
 
מקצי אנבו (קרב מבוים)
 
אנבו קטנטנים (A+B) 
 
מקום 1: איתי אפנג´ר ואיליי זולונטניצקי 
מקום 2: שיר אלוני + איליי זולוטניצקי 
מקום 3:  נעמי רוקח + גבע רשקו 
 
אנבו בן-בת C+D
 
מקום 1: מיה רוקח + זיו אלוני 
מקום 2: נופר הושמנד + ליאם זולוטניצקי 
מקום 3:  קטיה גמה + אורן פייקין
 
אנבו בן-בן C+D
 
מקום 1: ליאם זולוטניצקי + דן צ´ולסקי 
מקום 2: שגב ביטון + ליאור קגן 
מקום 3:  דניאל גמל + אורן פייקין 
 
מקצי קאטה קבוצתית 
 
קאטה קבוצתית A+B
 
מקום 1: נעמי רוקח + שיר אלוני + איליי זולוטניצקי
מקום 2: עלמה רוטשילד + דן סיני + גבע רשקו 
מקום 3: אנה דרור + מיקה שגב + נעמי רוקח 
 
קאטה קבוצתית C+D מתחילים
 
מקום 1: קוראל מישייב + איה קזקוב + שיר אלוני 
מקום 2: בן שרב + עומר גרנות + יניב פז 
מקום 3:  אלונה בן שפר + פולינה גורסקי + ליאור ברדמן 
 
קאטה קבוצתית C+D מתקדמים 
 
מקום 1: זיו אלוני + ליאור קגן + שגב ביטון 
מקום 2: ליאם זולוטניצקי + דן צ´ולסקי + גיא אביבי 
מקום 3: שחף בן שפר + קטיה גמה + מיה רוקח 
 
 
 מקצי קאטה אישית 
 
קאטה אישית 2012-2013 לבן כתום 
 
מקום 1: נטע שמלץ כהן  
מקום 2: יואב אגם 
מקום 3: שגיא שואל 
 
קאטה אישית  2012-2013 כתום-ירוק וירוק
 
מקום 1: גבע רשקו 
מקום 2: מתן מאירי 
מקום 3:  דניאל קימיאגרוב 
 
קאטה אישית 2011-2013 כתום-כחול בנות
 
מקום 1: עלמה רוטשילד
מקום 2: נעמי רוקח 
מקום 3: ליאה חייט 
 
קאטה אישית 2010-2011 צהוב 
 
מקום 1: אריאל אסולין 
מקום 2: אוסקר וויליאמס 
מקום 3: אריאל ריחניאן 
 
קאטה אישית 2010-2011 צהוב-ירוק בנות
 
מקום 1: אלונה בן שפר 
מקום 2: מיה יוסף 
מקום 3: מאיה שיאון  
 
קאטה אישית 2010-2011 כתומה
 
מקום 1: שני מאור מוברמן 
מקום 2: יובל כהן 
מקום 3: אדם וסרמן 
 
קאטה אישית 2010-2011 ירוק-סגול
 
מקום 1: איליי זולוטניצקי 
מקום 2: איתי אפנג´ר 
מקום 3: תום עובדיה 
 
קאטה אישית 2008-2009 צהוב-כתום
 
מקום 1: בן שרב 
מקום 2: קוראל מישייב
מקום 3: תומר מורבקין 
 
קאטה אישית 2008-2009 ירוק-כחול 
 
מקום 1: דן צ´ולסקי 
מקום 2: סלע אלמליח 
מקום 3: דניאל גמל 
 
קאטה אישית 2008-2010 ירוק-סגול בנות
 
מקום 1: שיר אלוני 
מקום 2: נופר הושמנד 
מקום 3: דניה ישראלי 
 
קאטה אישית 2007-2009 סגולות
 
מקום 1: אורן פייקין 
מקום 2: ליאם זולוטניצקי 
מקום 3: גיא אביבי 
 
קאטה אישית 2006-2007 צהוב-ירוק
 
מקום 1: מיה שוורץ 
מקום 2: יניב פז 
מקום 3: עומר גרנות 
 
קאטה אישית 2007-2008 חומה
 
מקום 1: זיו אלוני 
מקום 2: ליאור קגן 
מקום 3: שגב ביטון 
 
קאטה אישית 2005-2007 סגול-שחור בנות
 
מקום 1: מיה רוקח 
מקום 2: קטיה גמה 
מקום 3: שחף בן שפר 
 
קאטה אישית נערים 2004-2006
 
מקום 1: יונתן גרינשפון 
מקום 2: איליי פטיסוב 
מקום 3: נתנאל מוסרסקי  
 
מקצי קרבות
 
קרבות 2012-2013 כתום-ירוק  בנות
 
מקום 1: נעמי רוקח 
מקום 2: אמיליה רוקח 
מקום 3: מיה יוסף
 
קרבות 2011-2013 כתום-ירוק 
 
מקום 1: דניאל קימיאגרוב 
מקום 2: גבע רשקו 
מקום 3: איתן סבידובסקי
 
 
קרבות 2010-2011 ירוק - סגול בנות 
 
מקום 1: נופר הושמנד 
מקום 2: שיר אלוני 
מקום 3: איה קזקוב 
 
קרבות 2010-2011 ירוק - סגול 
 
מקום 1: איליי זולוטניצקי 
מקום 2: דן סיני 
מקום 3: אביב שחר 
 
קרבות 2008-2009 ירוק - סגול 
 
מקום 1: אוריאן יעקובוב 
מקום 2:  ליאם זולוטניצקי 
מקום 3: דן צ´ולסקי 
 
קרבות  2007-2009 צהוב - כתום 
 
מקום 1: ליאור אברמוביץ 
מקום 2: יניב פז
מקום 3: בן שרב
 
קרבות 2007-2008 סגול-חום
 
מקום 1: אגם פאיט
מקום 2: יונתן שפינל
מקום 3: זיו אלוני
 
קרבות 2004-2006 ירוק - חום 
 
מקום 1: ניר לנדסהוט
מקום 2:נתנאל מוסרסקי
מקום 3:  תומר ברששת
 
קרבות נערות 
 
מקום 1: קטיה גמה 
מקום 2: מיה רוקח
מקום 3: מיה שוורץ
 
 
 
 
 
 







לסיכום אולימפיאדת הילדים ה-12 - ענף קראטה מסורתי לחצו כאן 

לקריאת כתבתה של רותי ברמן לחצו כאן
 
אין כמו להתחיל את הסופ"ש באימון קראטה. לאלבום כיתת הבוגרים שלנו לחצו כאן

 
16 מדליות לילדי נבחרת ישראל בקראטה מסורתי, ליטא נוב´ 2018
 
לסיקור המלא של הארוע ובאמצעי התקשורת לחצו כאן
 
גילעד רוקח מקבל תעודת הוקרה מעיריית נתניה על זכייתו בתואר אלוף עולם 2018
 
 לצפייה בתמונות נוספות לחצו כאן 
 
גילעד רוקח הוא אלוף עולם במקצה פוקוגו וסגן אלוף עולם במקצה קאטה אישית!
לקריאת הכתבה ב-ynet ולסיקור התחרות לחצו כאן
 
ברכות לסנסאי משה רוקח, על קבלת דרגת דאן 6
 



שם

טלפון

אימייל

מסר






כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים