אליפות חנוכה בקראטה מסורתי, נתניה, 27.12.19

 
בתחרות חנוכה השתתפו כ-70 ילדים מכ-8 מועדונים בהדרכת סנסאי אסף דקל, סנסאי ראובן שרף, סנסאי משה רוקח וסנסאי ליאת רוקח.
 
תחרות היא הזדמנות מצוינת לבחון את עצמנו באזור שהוא לא המקום הנוח שלנו. זה הכי דומה למצב שבו, חלילה, אנחנו צריכים להגן על עצמנו. התחרות היא שיעור וכך יש להתיחס אליה. לנסות לעשות את הטוב ביותר שלנו ואז, בלי קשר לתוצאה של מדליה - כדאי לתת לעצמנו דין וחשבון איך היינו, מה עשינו טוב ואיפה אנחנו צריכים להשתפר בפעם הבאה. 
 
אם ניקח את הדברים באופן הזה, התחרות תעזור לנו להציב לעצמנו אתגר, להתאמן ולהשתפר לקראתה וגם לאחריה ותהיה חוויה חיובית, לימודית ובעיקר - מעצימה.
 
תודה רבה לצוות השופטים המצוין שהגיע לעזור ולהיות חלק: חיים קפל, איתן עקירב, פרד שלומקה, צביקה וייס, צביקה שטיינר, שלמה דושי, פזית דושי, חנה שחר, קריסטין קמפבל, ניר אלוני, עמי שגב, שוקי שפאן, אדי קיסלקוב, יבגני ויינרמן וגילעד רוקח. 
 
תודה רבה לצלמי האיגוד, שמנציחים עבורנו את הרגעים היפים האלו: הדר אלוני, דיאנה הלפרט ושחר הושמנד. 
 
תודה לצוות המזכירות: ענת הושמנד, שחף בן שפר, מיה רוקח וטל עובדיה.  
 
מחמם את הלב לראות את הנכונות של כולם לעזור ולקחת חלק. זכינו בתלמידים מדהימים כמוכם!  
 
משמח מאוד שסופסוף היו לנו מקצים נפרדים, הן בקאטה אישית והן בקרבות לבנות ולבנים.
 
 
 
להלן התוצאות: 
 
 
מקצי קאטה אישית: 
 
קאטה 2012-2013 צהוב-ירוק
מקום 1: נטע שמלץ כהן
מקום 2:  גבע רשקו
מקום 3:  דניאל קימיאגרוב
 
קאטה 2010-2011 צהוב-כתום 
מקום 1: אוהד גרנות
מקום 2: אריאל אסולין
מקום 3:  רועי בנטל
 
קאטה 2010-2011 ירוק ומעלה
מקום 1: איליי זולוטניצקי
מקום 2: יובל כהן
מקום 3:  איתי אפנג´ר
 
קאטה 2009-2011 בנות
מקום 1: נעמי רוקח
מקום 2: אלונה בן שפר
מקום 3:  אמיליה רוקח
 
קאטה 2008-2009 ירוק-חום בנות
מקום 1: שיר אלוני
מקום 2: נופר הושמנד
מקום 3:  עלמה רוטשילד
 
קאטה 2008-2009 כתום-כחול
מקום 1: דוד חייט
מקום 2: בן שרב
מקום 3:  תומר מורבקין
 
קאטה נערות
מקום 1: מיה רוקח
מקום 2: קטיה גמה
מקום 3:  שחף בן שפר
 
קאטה 2008-2009 סגול-חום
מקום 1: שגב ביטון
מקום 2: ליאור קגן
מקום 3:  אוריאן יעקובוב
 
קאטה  2005-2007 בנים
מקום 1: זיו אלוני
מקום 2: איתן בן אליעזר
מקום 3:  אגם פאיט
 
מקצי קרבות:
 
קרבות 2012-2013 צהוב-ירוק
מקום 1: עומרי אייזנשטיין
מקום 2: דניאל קימיאגרוב
מקום 3:  מתן מאירי
 
קרבות 2010-2011 ירוק-סגול
מקום 1: יובל כהן
מקום 2: איליי זולוטניצקי
מקום 3:  איתי אפנג´ר
 
קרבות 2009-2013  בנות
מקום 1: נעמי רוקח
מקום 2: יערה ענבר
מקום 3:  אמיליה רוקח
 
קרבות 2008-2011 צהוב-כתום
מקום 1: אוריה פלד
מקום 2: אוהד גרנות
מקום 3:  בן שרב
 
קרבות 2008-2009 ירוק-חום בנות
מקום 1: איה קזקוב
מקום 2: מיקה סבידובסקי
מקום 3:  נופר הושמנד
 
קרבות 2008-2009 כחול-חום
מקום 1: ליאם זולוטניצקי
מקום 2: להב רשקו
מקום 3:  ליאור קגן
 
קרבות 2005-2007 
מקום 1: אגם פאיט
מקום 2: זיו אלוני
מקום 3:  איתן בן אליעזר
 
 
לצפייה בתמונות בעמוד הפייסבוק שלנו: מרכז קראטה פולג 
 
 











חג חנוכה שמח לתלמידי מרכז קראטה רוקח!!! 

תוצאות, סיקור ותמונות מתחרות חנוכה, 27.12.19

לחצו כאן לצפייה בילדי נבחרת ישראל במופע חגיגי לחנוכה לדיירי בית בכפר
 
ברכות לסנסאי משה רוקח על מינויו לחבר ועד מנהל WTKF העולמית ועל היבחרותו כאיש חינוך משפיע בעיר נתניה!

לקריאת הכתבה של רותי ברמן לחצו כאן

30 מדליות לנבחרת ישראל בקראטה מסורתי באליפות עולם צ´כיה 2019!!!  


לקריאת הכתבה לחצו כאן



שם

טלפון

אימייל

מסר






כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים