ילדי נבחרת ישראל 2019 במופע חנוכה לדיירי דיור מוגן בית בכפרילדי נבחרת ישראל 2019 במופע חנוכה לדיירי דיור מוגן בית בכפר

כמו הרבה אנשים, גם אנחנו התרגשנו לצפות בתכנית המדהימה של כאן 11, "שמונים וארבע".
 
ראינו את ההשפעה החיובית ההדדית של הילדים על המבוגרים (אני יודעת שבתכנית כינו אותם "קשישים" וגם הסבירו שזו לא מילת גנאי, נהפוך הוא, ואני מסכימה עם זה אבל עדיין מעדיפה את המילה "מבוגרים") וחשבנו לעצמנו כמה זה יפה, נכון וממלא את הלב לשלב ילדים ומבוגרים יחד.
 
ואז חשבנו, למה שלא נעשה משהו כזה גם?! למה שלא נראה איך אנחנו, באמצעים שעומדים לראשותנו ומהמקום שלנו מוסיפים עוד קצת טוב.
הרי ה"אני מאמין" שלנו בניהול מרכז קראטה רוקח שם את החינוך לערכים, בראשם נתינה וכבוד, במקום ראשי מאוד. וידענו שכולם יצאו נשכרים, גם חברי הנבחרת המקסימים, שיתאמנו ויקבלו, "על הדרך", שיעור בתרומה לקהילה ויוסיפו קצת שמחה למבוגרים וגם המבוגרים, שיזכו לראות הופעה קצת שונה ממה שהם רגילים.
 
ואז יצרנו קשר עם רחלי המקסימה ומשם הדרך לכל הפלא שקרה היום בבית בכפר היתה קצרה.
 
אנחנו עדיין מנסים לעבד את החוויה מהבוקר המיוחד הזה, שבו 12 ילדים ועוד שני ילדים קצת יותר גדולים (בני 72 ו-83) הופיעו בפני דיירי הדיור המוגן וזכו לקבלת פנים חמה ומדהימה, לתשואות וקצרו מחמאות בשפע.
 
תודה לרחלי ולצוות בית בכפר שזרמו איתנו ואפשרו לנו את הבמה, תודה לדייר אבי היקר על העזרה עם התאורה והסאונד, תודה לילדים המדהימים - הייתם מעל ומעבר ותודה להורים שהולכים איתנו ועם השיגעונות שלנו לכל אורך הדרך. היה כמו שדמיינו והרבה מעבר לזה.
 
💖💖🍩🍩🍩🍩💖💖מתאמנים תוך התאמה להנחיות! לא יכולים לחזור עדיין לאימונים רגילים? 
ניתן לתאם אימונים אישיים בזום! 


הצטרפו אלינו ב-f:"מרכז קראטה פולג"

משה רוקח מאמן מצטיין וגילעד רוקח ספורטאי מצטיין לשנת 2019 מטעם עיריית נתניה  שם

טלפון

אימייל

מסר


כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים