אולימפיאדת הילדים ה-14, אורט יד ליבוביץ, 19.5.22



אולימפיאדת הילדים ה-14, אורט יד ליבוביץ, 19.5.22

ענף הקראטה באולימפיאדת הילדות והילדים ה-14 פעל השנה מטעם התאחדות הקראטה בישראל וכלל כ - 300 משתתפים מכ-16 רשויות מקומיות וכ-22 מאמנים (לפי סדר א"ב): 

אשקלון – סנסאי אלכסנדרה פרולובה
אום אל פאחם – סנסאי אכרם אגברייה
בועיינה נוג´ידאת – סנסאי עלי חליל וסנסאי ענאדל חליל
הרצליה – סנסאי איציק אשכנזי
מודיעין – סנסאי גדעון שובה
נהריה – סנסאי אריה פרקש, סנסאי אולג רומנוב וסנסאי נדב לרנר
נתניה – סנסאי משה, ליאת וגילעד רוקח, סנסאי הראל רמי שמילוב
עין מאהל – סנסאי איימן סעדה
קלנסווה – סנסאי איברהים עודה
קריית טבעון – סנסאי אוהד רשב"א לוי וסנסאי יובל זית 
קריית ים – סנסאי שלום אביטן
רמת ישי – סנסאי אנדריי מסלין
רעננה – סנסאי חגי ביטרן
שגב שלום – סנסאי וורד אבו קווידר
שפרעם – סנסאי ג´מאל סעדה
תל שבע – סנסאי סאבר אבו סרחאן

תחרויות הקראטה התקיימו בקטגוריית קאטה בלבד ב-17 מקצים לבנות ולבנים. 

אנו גאים לומר שלמרות הקשיים – כל מאמן שהביע רצון להשתתף באולימפיאדת הילדים – אפשרנו לו לעשות את זה ושמחנו לארח אתכם בנתניה, עיר הספורט.

תודה מקרב לב לשופטים:

אחראי שיפוט ראשיים: אורית שקד ואיוו פנצ´ב.
צוות השופטים: עו"ד ד"ר אפרים מנדלמן, ג´מאל סעדה, אולג רומנוב, הראל רמי שמילוב, ליאם בר, אלכסנדרה פרולובה, חנה שחר, אסיל נבואני, ענת גוטמן, הגר אלון, מעיין דה לוי, טלי מטלין, פאהד אבו גרארה, איגור קצמן, אופק לביא, מור אסולין, נדאל אבו גרארה, איגור קוזלוב, קרן מוריס, לירון נקאש, צביקה וייס, אדיר עידן, מאי טלקר, גילעד רוקח, מיה רוקח.

תודה לצוות המזכירות והרישום וניהול הזירות: טטיאנה קלניצקי יוסף, לילך ישר, לנה מישוריס, גילי תאגורי, יעל שני, דלית רבן, אלונה בוצר, ליזט. 
תודה מיוחדת לנלי יצחקי האלופה, בארגון התחרות וניצוח על היובנטקס! אין כמוך.
תודה לצוות ההקמה – רמי שמילוב, גילעד רוקח, מיה רוקח ומאי טלקר שהגיע אתמול בלילה לסדר את אולם התחרות המהמם ונשארו אחרי כולם כדי לפרק הכל. 
תודה לאבות הבית המצוינים והאיכפתיים באורט ליבוביץ: אהרון שחר וחיים לוי
תודה לתום גרשוביץ, מנהל האולימפיאדה, על הליווי והעזרה מתחילת הדרך.
תודה לצלמים: שחר הושמנד, ירדנה ביטון וליאת רוקח.
ולבסוף - תודה להתאחדות הקראטה בישראל ולמנכ"ל גדעון שובה על העזרה והתמיכה בהרמת  תחרות בסטנדרט בינלאומי. 

65!!! ילדי מרכז קראטה רוקח השתתפו משלושה מועדונים: מרכז קראטה פולג, קאנטרי פולג ונופי ים - כולכם הפגנתם רמה גבוהה של קראטה איכותי, יכולת עמידה בלחץ, בטחון, כולכם יצגתם בכבוד ואנחנו גאים בכל אחת ואחד מכם! 

בנוסף - 20 ילדי מרכז קראטה רוקח בסניפים השונים זכו בלא פחות מ-20!!! מדליות של מקומות ראשונים - כל הכבוד! 


להלן שמות הזוכים: 

בנות כיתות ג´ גילאי 7-8
מקום 1: אמיליה רוקח – סנסאי משה רוקח
מקום 2: אביגיל חרותי – סנסאי איציק אשכנזי
מקום 3: אמילי צירנוב – סנסאי אלכסנדרה פרולובה
מקום 3: ליבי לרנר – סנסאי אריה פרקש

בנות כיתות ג´ גילאי 9
מקום 1: אווה לפובוק – סנסאי אלכסנדרה פרולובה
מקום 2: מיקה מישוריס – סנסאי משה רוקח
מקום 3: הודיה אליהו – סנסאי משה רוקח
מקום 3: הודיה מיארה – סנסאי משה רוקח

בנות כיתות ד´ 
מקום 1: נעמי רוקח – סנסאי משה רוקח
מקום 2: ניקה ברנשטיין – סנסאי משה רוקח
מקום 3: אביגיל שמואל – סנסאי איציק אשכנזי
מקום 3: נויה עוז – סנסאי משה רוקח
בנות כיתות ה´ לבן-ירוק
מקום 1: רהף גבארין – סנסאי אכרם אגבארייה
מקום 2: רפיף זועבי – סנסאי חליל ענאדל
מקום 3: אלין ארביב – סנסאי משה רוקח
מקום 3: מורגאן זבארגה – סנסאי איברהים עודא
 
בנות כיתות ה´-ו´ ירוק ומעלה
מקום 1: מעיין שני – סנסאי אוהד רשב"א לוי וסנסאי יובל זית
מקום 2: מיה יוסף – סנסאי משה רוקח
מקום 3: מייסאן שעבי – סנסאי ג´מאל סעדה
 
בנות כיתות ז-ח לבן-ירוק
מקום 1: איריס אקסלרוד – סנסאי אלכסנדרה פרולובה
מקום 2: מאסה גמהיר – סנסאי איברהים עודא
מקום 3: דינה מכלוף – סנסאי איברהים עודא
מקום 3: דאניה סלאמה – סנסאי איברהים עודא
 
בנות כיתות ז-ח ירוק-חום
מקום 1: גינא סולימאן – סנסאי עלי חליל
מקום 2: אינאס חמאד – סנסאי חליל ענאדל
מקום 3: מנה חביב אללה – סנסאי עלי חליל
 
בנות כיתות ז-ח ירוק - חום
מקום 1:   נופר הושמנד – סנסאי משה רוקח
מקום 2: מיקה סבידובסקי – סנסאי משה רוקח
מקום 3: איה קזקוב – סנאי משה רוקח
מקום 3: זהר טחן – סנסאי איציק אשכנזי
 
בנים כיתות ג´ גילאי 7-8 ירוק ומעלה
מקום 1: עילי דודוצקין – סנסאי שלום אביטן
מקום 2: דותן מסלין – סנסאי אנדריי מסלין
מקום 3: כרים חמודה – סנסאי עלי חליל
מקום 3: יונתן אלישקוב – סנסאי משה רוקח
בנים כיתות ג´ גילאי 9
מקום 1: מתן פרימר – סנסאי משה רוקח
מקום 2: עלי מחאגנה – סנסאי אכרם אגבארייה
מקום 3: איתן סבידובסקי – סנסאי משה רוקח
 
בנים כיתות ד´ 
מקום 1: ג´ורג´ טוביה – סנסאי שלום אביטן
מקום 2: רועי הייס – סנסאי אנדריי מסלין
מקום 3: איתן שגיא- סנסאי איציק אשכנזי
מקום 3: תמיר דיאנדי – סנסאי איציק אשכנזי
 
בנים כיתות ד´ גיל 10
מקום 1: אפק ישר – סנסאי משה רוקח
מקום 2:  וודיע מחאגנה – סנסאי אכרם אגבארייה
מקום 3: אחמד אבו רדא – סנסאי חליל ענאדל
 
בנים כיתות ה-ו´ לבן-ירוק
מקום 1:  טומי לוין – סנסאי איציק אשכנזי
מקום 2:    תארק אגבארייה – סנסאי אכרם אגבארייה
מקום 3: סנטיאגו לוי קלץ´ – סנסאי גילעד רוקח
 
בנים כיתות ה´ ירוקה ומעלה
מקום 1: ינאי דה לוי – סנסאי אוהד רשב"א לוי וסנסאי יובל זית
מקום 2: ניב רבן - סנסאי אוהד רשב"א לוי וסנסאי יובל זית
מקום 3: דביר מסלין – סנסאי אנדריי מסלין
מקום 3: עידן דודוצקין – סנסאי שלום אביטן
 
בנים כיתות ז-ח´ לבן-ירוק
מקום 1:  רביע אבו רימשה – סנסאי וורד אבו אקווידר
מקום 2: עלי שלבי – סנסאי עלי חליל
מקום 3: ג´ונו בן ארי – סנסאי גילעד רוקח
מקום 3: נבו בן מנחם – סנאי משה רוקח
 
בנים כיתות ז-ח´ ירוק-חום
מקום 1:  עילאי בן שמעון – סנסאי משה רוקח
מקום 2:   אלעד ישר – סנסאי משה רוקח
מקום 3:   אלון מילוא – סנסאי גדעון שובה
מקום 3: מחמד אבו רדא – סנסאי עלי חליל
 
בנים כיתות ז-ח´ חומה ומעלה
מקום 1: בסים סכניני – סנסאי ג´מאל סעדה
מקום 2:  ליאור אברמוביץ´ – סנסאי משה רוקח
מקום 3: קארלוס שאהין – סנסאי ג´מאל סעדה
 
 
לצפייה בתמונות כנסו לדף הפייסבוק שלנו 




משפחת רוקח במהדורה הצעירה של חדשות ערוץ 12
לצפיה לחצו כאן



לצפייה בסרטון: "דיירי בית בכפר - קראטה על כסאות" לחצו כאן 


 

כאן 11 - "ילדי פלא", ילדת הקראטה שלנו - נעמי רוקח
לצפייה לחצו כאן
 
 
 
לסיקור ותוצאות אולימפיאדת הילדים לחצו כאן 



שם

טלפון

אימייל

מסר






כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים