קראטה למבוגרים/ות

בואו להגשים חלום ילדות או להמשיך להתאמן מהמקום שהפסקת בכיתות הבוגרים/ות שלנו. בואו לפתוח את היום בכיתות הבוקר או לנקות את הראש אחר העבודה, בדוג'ו אמיתי באווירה נעימה וחברית. בואו ללמוד אומנות לחימה מעניינת ומאתגרת ובנוסף לשפר את הבריאות ואת הכושר הגופני.

קראטה לילדים/ות

בדוג'ו שלנו כל אימון הוא מסיבה. לצד מקצועיות האימונים ורכישת כלים להגנה עצמית, הילדים משפרים את הכושר הגופני, את היציבה ואת הבריאות הכללית אבל גם ובעיקר את הבטחון העצמי ואת יכולת הריכוז, כל זה בחברה טובה עם ילדים.ות כמותם. פשוט כייף לבוא להתאמן!

נבחרת קראטה הישגית

במרכז קראטה רוקח קיימת נבחרת הישגית למצטיינים. חבריה משתתפים בתחרויות בארץ ובחו"ל. הדרישות בנבחרת הן גבוהות והאימונים קשים, אבל הנחישות וההשקעה, של הספורטאים והמאמנים, משתלמת, חברי הנבחרת ההישגית מגיעים להישגים ברמה ארצית ובינלאומית וקוטפים מדליות.

קראטה-טף

כיתת קראטה מיוחדת לגילאים הצעירים מאוד (4-5) המשלבת בין לימוד יסודות הקראטה תוך התאמה לגיל הצעיר. אימון הקראטה מסייע בפיתוח יכולות מוטוריות, סדר, משמעת, הקניית ערכים והבנה של מבנה ומסגרת אימון. הצבת גבולות מצד אחד והרבה כייף והנאה מן הצד השני.

קראטה לנוער

אימוני הקראטה מקנים לבני הנוער כלים להגנה עצמית, דבר חיוני, לצערנו, בימים אלו. האימונים מסייעים לפיתוח תחושת הערך העצמי וכתוצאה שיפור הבטחון העצמי, כמו גם שיפור הכושר הגופני והיציבה. כל זאת בקבוצת שווים המחייבת את בני הנוער לאינטראקציה בינאישית המשפרת את מצב הרוח.

קראטה לגיל ה-3

קראטה על כסאות או קראטה לגיל השלישי הוא יוזמה ופיתוח מיוחדים של סנסאי משה רוקח, שמשכיל להתאים את תרגילי הקראטה במיוחד לגילאים אלו, בדגש על בריאות ועל מה שכן אפשר לעשות. תתפלאו עד כמה הקראטה טוב ובריא ותגלו שאין דבר נפלא יותר מאשר להעז ולהתחיל משהו חדש בגיל מתקדם.