קראטה למבוגרים/ות

בואו להגשים חלום ילדות או להמשיך להתאמן מהמקום שהפסקת בכיתות הבוגרים/ות שלנו. בואו לפתוח את היום בכיתות הבוקר או לנקות את הראש אחר העבודה, בדוג'ו אמיתי באווירה נעימה וחברית. בואו ללמוד אומנות לחימה מעניינת ומאתגרת ובנוסף לשפר את הבריאות ואת הכושר הגופני.

קראטה לילדים/ות

בדוג'ו שלנו כל אימון הוא מסיבה. לצד מקצועיות האימונים ורכישת כלים להגנה עצמית, הילדים משפרים את הכושר הגופני, את היציבה ואת הבריאות הכללית אבל גם ובעיקר את הבטחון העצמי ואת יכולת הריכוז, כל זה בחברה טובה עם ילדים.ות כמותם. פשוט כייף לבוא להתאמן!

קראטה לנוער

אימוני הקראטה מקנים לבני הנוער כלים להגנה עצמית, דבר חיוני, לצערנו, בימים אלו. האימונים מסייעים לפיתוח תחושת הערך העצמי וכתוצאה שיפור הבטחון העצמי, כמו גם שיפור הכושר הגופני והיציבה. כל זאת בקבוצת שווים המחייבת את בני הנוער לאינטראקציה בינאישית המשפרת את מצב הרוח.

קראטה לנערות ולנשים

אימוני קראטה לנערות ולנשים - בקבוצות משולבות, בקבוצות נפרדות או באימונים אישיים. הקראטה מתאים מאוד לנשים: בהקניית כלים להגנה עצמית בעת הצורך, בשיפור הביטחון העצמי, הכושר הגופני, השליטה הפיזית והמנטלית ויכולת קבלת החלטות בזמן אמת. האימונים מועברים ע"י מאמנות נשים - ליאת ומיה רוקח, אם ובת.

הרצאות וסדנאות לחברות וארגונים

הרצאות השראה, סדנאות גיבוש וסדנאות מנהלים לחברות הייטק וארגוני עובדים בהתאמה לצרכי הארגון. ההרצאות והסדנאות שלנו הן יחודיות מסוגן, "מחוץ לקופסא", משלבות אימון חוויתי ומהנה עם ערכים ורעיונות שישפרו את יכולות העבודה והניהול של העובדים/ות ויפתחו בפניהם/ן עולם חדש, שונה לחלוטין ממה שהעלו בדעתם/ן.

קראטה בבתי ספר - תכנית גפן מאושרת

תכנית "קראטה - אומרים לא לאלימות" (מס' 48932) מאושרת גפן (מסלול כחול) לביה"ס ולרשויות המקומיות. המטרה העיקרית היא לתת לילדים ולנוער כלים להגן על עצמם ולחנך למשמעת, כבוד והמנעות מאלימות. נלמד טכניקות להגנה עצמית, תוך חינוך למשמעת, גבולות, כבוד וערכים של מצוינות באימונים ובחיים בכלל.

נבחרת קראטה הישגית

במרכז קראטה רוקח קיימת נבחרת הישגית למצטיינים. חבריה משתתפים בתחרויות בארץ ובחו"ל. הדרישות בנבחרת הן גבוהות והאימונים קשים, אבל הנחישות וההשקעה, של הספורטאים והמאמנים, משתלמת, חברי הנבחרת ההישגית מגיעים להישגים ברמה ארצית ובינלאומית וקוטפים מדליות.

קראטה לגיל ה-3

קראטה על כסאות או קראטה לגיל השלישי הוא יוזמה ופיתוח מיוחדים של סנסאי משה רוקח, שמשכיל להתאים את תרגילי הקראטה במיוחד לגילאים אלו, בדגש על בריאות ועל מה שכן אפשר לעשות. תתפלאו עד כמה הקראטה טוב ובריא ותגלו שאין דבר נפלא יותר מאשר להעז ולהתחיל משהו חדש בגיל מתקדם.

קראטה-טף

כיתת קראטה מיוחדת לגילאים הצעירים מאוד (4-5) המשלבת בין לימוד יסודות הקראטה תוך התאמה לגיל הצעיר. אימון הקראטה מסייע בפיתוח יכולות מוטוריות, סדר, משמעת, הקניית ערכים והבנה של מבנה ומסגרת אימון. הצבת גבולות מצד אחד והרבה כייף והנאה מן הצד השני.