ליאת רוקח בקמפיין דנונה פרו שטראוס מפרגנים למאמניםליאת רוקח בקמפיין דנונה פרו מפרגנים למאמניםאם חשבתם שראיתם את ליאת וחלק מהמתאמנים שלנו במרכז קראטה פולג בטלויזיה בשבועות האחרונים - לא טעיתם! 
 
דנונה השיקה קמפיין חדש במסגרת "מפרגנים למאמנים" וליאת שלנו היא אחת מארבע מאמנים ומאמנות שנבחרו להוביל את המותג "דנונה פרו", סדרת יוגורטים איכותיים ומלאים חלבון. 

יחד עם ליאת מככבים בפרסומת שוקי שפאן, עמי שגב, אליהו קונין, קוסטה זולוטניצקי ולירון בונן. 
 
ליאת: "אני מרגישה זכות גדולה להיות חלק מהפרוייקט החשוב הזה, במיוחד תחת הסיסמא :"מפרגנים למאמנים".

אני חושבת שלמאמנים האישיים יש חלק נכבד בזמן הפנאי של האנשים אותם הם מאמנים ויש להם יכולת להיות חלק משמעותי וחיובי בחיים של אותם אנשים. 

אני שמחה שבזכות הפרסומת בה אני מפיעה הצופים נחשפים לקראטה, שמהווה חלק כל כך משמעותי בחיי. אני מקווה גם שהעובדה שאני אישה בענף שנתפס כגברי עוזרת לאנשים לראות ולהבין שהקראטה הוא עבור כולם - נשים וגברים כאחד ושבכלל אין מקום לקטלג ענפי ספורט כ"גבריים" או "נשיים". 

העובדה שמדובר ביוגורט זה בכלל כייף, קודם כל כי זה אחד מהמאכלים האהובים עלי ביותר מאז שאני זוכרת את עצמי, במיוחד היוגורט של דנונה ושנית בגלל שהיוגורט הוא, במידה רבה, סמל לאורח חיים בריא, בדיוק כשם שהקראטה מתקשר לאורח חיים בריא". 
 
 
 

ליגה בינלאומית של טורנירים בין-ערים
הטורניר הראשון בין נתניה, ישראל לז´לונה גורה פולין התקיים ב-13.12.2020 לחצו כאן לסיקור המלא


מתאמנים תוך התאמה להנחיות!
לא יכולים לחזור עדיין לאימונים רגילים? 
ניתן לתאם אימונים אישיים בזום! 


משה רוקח מאמן מצטיין וגילעד רוקח ספורטאי מצטיין לשנת 2019 מטעם עיריית נתניה
  שם

טלפון

אימייל

מסר


כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים