כולנו נכנסים ללינק, מצביעים לסנסאי משה רוקח ועוזרים לו להיבחר ל"מאמן של המדינה" בחסות דנונה וקשת 12:
הנה (חלק מ)הסיבות מדוע לבחור במשה רוקח כמאמן של המדינה: 💙🖤🤍💙🖤🤍
⚡️מקצועיות ללא פשרות⚡️ - 10 שנות אימונים מדי יום, שעות בכל יום אצל מאסטר הקראטה היפני, הידטקה נישיאמה (תלמידו הישיר של מאסטר פונוקושי) בלוס אנג´לס הביאו את סנסאי משה להיות בעל ידע נרחב ועמוק בענף הקראטה המסורתי.
⚡️יוזמה, פיתוח ומנהיגות⚡️ - בשנת 1995 חזר לישראל על מנת להעביר את הידע הרב שצבר לישראלים, לחנך ולהכשיר את הדור הבא.
בשנת 1996 הקים את מרכז קראטה פולג. מאז ועד היום מאמן ילדים מגיל 4, נוער ובוגרים, מדי יום, אימוני בוקר וערב.
⚡️מצוינות והישגיות⚡️ - מעבר לאימונים ה"רגילים" סנסאי משה הוא מאמן נבחרת ישראל בקראטה מסורתי WTKF ומאז שנת 2014 מכין ושולח תלמידים לאליפויות אירופה ועולם, אשר זוכים במקומות ראשונים.
⚡️"נאה דורש נאה מקיים"⚡️ - בשנת 2000 התחתנתי עם ליאת, גם היא מאמנת קראטה וכיום אנחנו משפחה של קראטה - יש לנו ארבעה ילדים (גילאי 19, 16, 9.5 ו-8.5) וכולם מתאמנים. גילעד בן 19, הוא מאמן בפני עצמו ומיה, בת 16 - עוברת בימים אלו קורס מדריכי קראטה. גם הבנות הקטנות מסייעות באימון. כל ילדינו הם בעלי תארי אלופי ישראל ותארים בינלאומיים (אלופי אירופה ועולם).
⚡️"קראטה כדרך חיים לכולם"⚡️ - בנוסף לאימונים הרגילים סנסאי משה מאמן תלמידים על הרצף האוטיסטי, אימן בהתנדבות ילדים בסיכון במסגרת פרוייקט "בית חם", מאמן קשישים בדיור מוגן (בית בכפר בית אהרון) במשהו שיזם ופיתח תחת השם "קראטה על כסאות" ומאמן אנשים בכל הגילאים ממגוון שכבות האוכלוסייה.
⚡️קוריוז לסיום: אימן את השחקן ששיחק את הילד הרע ב"קראטה קיד" המקורי (שהוסרט בשנות ה-80, אז שהה סנסאי משה באימונים ב-L.A).
ולסיום, מילותיו של סנסאי משה לגבי משמעות היותו "מאמן" בעיני עצמו: "בארבעים השנים האחרונות אני מקדיש את חיי ללימוד קראטה ולהנחלת הערכים המופלאים שניתן ללמוד דרכו לכל מי שרק מעוניין ללמוד. אני אוהב את התלמידים שלי, מתייחס לכל אחד ואחת מהם כאל עולם ומלואו ורואה במה שאני עושה שליחות. הקראטה אינו העבודה שלי, הוא דרך חיים עבורי ועבור כל משפחתי. השכר האמיתי שלי הוא העובדה שהתלמידים בוחרים להגיע למועדון שלי כמעט מדי יום וממשיכים להתאמן שנים רבות."
להצבעה לחצו כאן
שם

טלפון

אימייל

מסר


כתובתנו: רח' הצורן 4, א.ת. החדש נתניה . טלפונים: 09-8350163, 050-2686165. © 2012. המרכז קראטה מסורתי פולג בהנהלת משה רוקח. כל הזכויות שמורות.

Bleknet.com - בניית אתרים